SLUŽBY

Stock Market Graf
Investice a Start-up projekty

Zajistíme kompletní investiční poradenství v rámci transakcí, fúzí, akvizic a financování. Zrealizujeme snížení nákladů a podpoříme současnou pozici na trhu novými akvizicemi.

 

Poskytneme aktuální informace  o tom, jakým směrem se bude trh ubírat a zanalyzujeme atraktivitu daného produktu.

 

Stanovíme cílovou skupinu právě pro Vás. Zařídíme výzkumy a analýzy pro uvedení na trh. Dokážeme Vás propojit s našimi dalšími partnery - SYNERGIE. Od nákupu materiálu, přes nastavení veškerých procesů, po zalistování a logistiku.

BNG_interiern_foto JR_DSC0385.JPG
Účetnictví a finanční poradenství

Díky dlouholetým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a odbornosti nabízíme účetnictví, finanční poradenství či kompletní finanční servis kvalitně, rychle a na míru každému klientovi.

Obchod a Outsourcing

Zajistíme Vaše portfolio výrobků, možnosti Vaší společnosti a připravíme návrh a plán prodeje s celkovými investicemi.

 

Zprostředkujeme nákup vstupních surovin, v rámci snížení Vašich prvotních nákladů. Nabízíme outsourcing obchodu nebo celého obchodního týmu podle jeho potřeb. Základem je zajištění kompletního a profesionálního servisu externím odborníkem nebo organizací.

 

Díky outsourcingu mohou firmy flexibilně reagovat na poptávku a zároveň pracovat efektivně, bez zvýšení stálých nákladů.

BNG_interierq_foto JR_DSC0162.JPG
blur-1283865_1280.jpg
Právní služby

Nabízíme řešení obchodních smluv, zastupování při soudních jednáních, vymáhání pohledávek vč. zastupování v exekučních a insolvenčních řízení.

 

Zakládání nových společností a s tím spojená veškerá administrativa. Máme bohaté zkušenosti v právu nemovitostí. Poskytujeme advokátní úschovu peněžních prostředků a listin.