© 2019 BNG Group

IČO: 24846643, DIČ: CZ24846643

Městský soud v Praze, spisová značka: C 179888

  • LinkedIn - Gray Circle
  • BNG Facebook
  • BNG - english

MEDIPOINT®

Pod značkou MEDIPOINT® přichází na český trh první skutečně funkční systém pro exkluzívní a řízený přímý prodej vybraných vyhrazených léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy mimo lékárenský segment. Reaguje tak na požadavky zákazníků rozšířit prodej vybraných, volně prodejných léků mimo toto tradiční prodejní místo. Zákazníci tak nejsou odkázáni na hledání lékárny či zdravotnického zařízení v okolí, potažmo v neznámém prostředí například během delšího cestování automobilem.

BNG Group se stala hlavním poradenským partnerem tohoto projektu. Díky naší široké síti partnerů a kontaktů jsme zprostředkovali hladký vstup projektu na trh, včetně propojení přímých výrobců s odběratelem. Na neustále rostoucím projektu dále působíme a pomáháme mu ke snížení nákladů a zvýšení efektivnosti.

www.medi-point.cz

HOPI HOLDING a.s.

Společnost HOPI, je logistickým lídrem českého trhu, kde působí 25 let. Své aktivity rozvinula také na Slovensku, Maďarsku,Polsku a Rumunsku. Uskladňuje ve všech teplotních režimech a provozuje také daňový a celní sklad včetně administrativního zázemí.

www.hopi.cz

ICE ARENA SLOVÁCKO

Záměrem projektu ICE ARENA SLOVÁCKO (dále jen "IAS") je výstavba zimního stadionu ve městě Uherské Hradiště, který by měl nahradit současný městský zimní stadion. V rámci tohoto projektu, jehož provoz by mohl být spuštěn od roku 2022/2023, by byly vybudovány dvě kryté ledové plochy využitelné jako víceúčelové haly, hlediště s kapacitou až 180 míst k sezení a 250 míst ke stání, půjčovna bruslí, obchod se sportovním zbožím, restaurace, fitness centrum, sauna a solárium a parkoviště s kapacitou až 50 míst. 

IAS by dával možnost využití nejen pro školy, školky a další zájmové organizace v rámci širokého okolí Uherského Hradiště, ale také pro hasiče, policisty, realizováno by bylo bruslení pro veřejnost, dále by byl areál využíván HC Uherské Hradiště, Klubem krasobruslení Uherské Hradiště, pro pořádní speciálních hokejových kempů pro profesionální hokejové kluby a to nejen v rámci Česka, ale v rámci celé Evropy, ale také pro amatérské hokejové kluby i hokejové ligy a speciální hokejové školy (např. Pavelec, Bukač, atd.). 

logo_BNG.png