Vyhledat
  • bng-group

Ve společnosti FRUTA Bohemia zahájili výrobu nových produktů

Praha - Jarní měsíce letošního roku byly pro zaměstnance akciové společnosti FRUTA Bohemia, kterou spoluvlastní Investiční holding BNG Group, ve znamení maximálního úsilí a pracovního nasazení. "Vstup do společnosti FRUTA Bohemia byl dalším ze strategických rozhodnutí, které jsme v rámci našeho holdingu udělali a jsem hrdý na to, že BNG Group spoluvlastní firmu, která myslí na svoji budoucnost a investovala i v době covidu do plného rozjetí nových výrobních linek tolik energie, času, kvalitní lidské práce a umu," říká Marek Gomola, generální ředitel a předseda představenstva BNG Group s tím, že na nových výrobních linkách se vyrábí kečupy a sirupy nejrůznějších příchutí a velikosti.
Aby mohly být tyto nové výrobní linky na sirupy a kečupy spuštěny a mohla být plně zachována integrita systému bezpečnosti potravin, bylo nutné provést velmi přísný audit IFS FOOD. "Tento audit, který ve výrobním závodu FRUTA Bohemia v začátku letošního roku probíhal, byl po jeho úspěšném absolvování rozšířen o rozsah certifikace právě o výrobu kečupů a sirupů," popisuje Martina Skipalová, manažerka kvality FRUTA Bohemia a dodává: "Pod značkou NELI nebo pod privátními značkami pro jednotlivé řetězce jsme u nás začali vyrábět širokou paletu základních i prémiových kečupů a také širokou paletu sirupů a nápojových koncentrátů nejrůznějších příchutí a balení. K dostání jsou postupně na obchodních řetězcích i na nezávislém trhu a nové výrobky z Přerova si tak začínají nacházet své zákazníky".

Bližší informace o jednotlivých výrobcích z řad kečupů a sirupů jsou k dispozici na webových stránkách FRUTA Bohemia v sekci „Produkty“. Vedení BNG Group pevně věří, že tyto nové a kvalitní produkty si již brzy najdou své místo v domácnostech jednotlivých spotřebitelů a také v dalších odvětvích jako je třeba segment HoReCa a podobně.

51 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše