O nás


BNG Group a.s. je poradenská společnost, zaštiťující komplexní služby na poli komunikace výrobce s odběratelem a nastavení synergické strategie mezi svými partnery.

Jednotlivé služby, které nabízíme, jsou poskytovány v rámci divizí OBCHODNÍ PORADENSTVÍ, INVESTIČNÍ A START-UP PROJEKTY, MARKETING A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ. Svým klientům pomáháme s hledáním nových obchodních příležitostí a možností expanze, řešení veškerých obchodních výzev a dosahování prvotřídních výsledků a efektivního růstu. Obchodním partnerům zajišťujeme komplexní služby od řešení počátečních vstupních nákladů, tedy nákupu energie a servisu, přes nákup vstupních surovin, až po strategii vstupu na obchodní trh v dané zemi a umístění a prodej jeho výrobků přes nadnárodní obchodní řetězce na moderním trhu nebo obchodní řetězce a sklady na nezávislém trhu Evropy, Číny, Spojených arabských emirátů a dalších.

Zastupujeme výrobce a dodavatele z různých produktových skupin výroby, kterým zaštiťujeme kompletní nebo částečnou správu položek na trhu. Soustředíme se na spolupráci vždy pouze s jedním dodavatelem určité skupiny výrobků, tudíž v rámci spolupráce nevytváříme konkurenční prostředí. V současnosti naše portfolio skýtá cca 90 smluvních partnerů z oblasti potravinářské a nepotravinářské výroby, sídlící nejen v ČR a SR, ale také v Německu, Polsku a dalších zemích Evropy.

V rámci obchodního poradenství a akvizic řeší naše společnost těmto partnerům obrat ve výši cca 4 mld. Kč

BNG Group a.s.
Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

IČO: 24846643
DIČ: CZ24846643

© 2016 Všechna práva vyhrazena, Vytvořil Fastest

Marketing Foods Products Invesment