O nás


Společnost BNG je na trhu od roku 2011 a dnes je synonymem synergie - poradenství - investic.

Jsme poradensko - investiční společností. Poskytujeme komplexní služby na poli komunikace výrobce s odběratelem. Nastavujeme synergické strategie mezi obchodními partnery. Postupně majetkově vstupujeme do námi pečlivě vybraných společností a tím investičně rozšiřujeme skupinu BNG Group a.s..

Jednotlivé služby poskytujeme v oblasti OBCHODNÍHO PORADENSTVÍ,  INVESTIC, PRÁVNÍHO PORADENSTVÍ, START-UP PROJEKTŮ a MARKETINGU. Svým klientům pomáháme s hledáním nových obchodních příležitostí a možností expanze, řešení veškerých obchodních výzev a dosahování prvotřídních výsledků a efektivního růstu.

Obchodním partnerům zajišťujeme komplexní služby od řešení nákupu vstupních surovin a materiálu, až po strategii vstupu na obchodní trh v dané zemi. Zařizujeme umístění a prodej výrobků přes nadnárodní obchodní řetězce na moderním trhu nebo obchodní řetězce a sklady na nezávislém trhu Evropy, Číny, Vietnamu, Spojených arabských emirátů a dalších.

Zastupujeme výrobce a dodavatele z různých produktových skupin výroby, pro které vykonáváme kompletní nebo částečnou správu položek na trhu.

Soustředíme se vždy na spolupráci pouze s jedním dodavatelem určité skupiny výrobků, tudíž v rámci spolupráce nevytváříme konkurenční prostředí. V současnosti naše portfolio skýtá cca 115 smluvních partnerů z oblasti potravinářské a nepotravinářské výroby, sídlící nejen v ČR a SR, ale také v Německu, Polsku a dalších zemích Evropy.

V rámci obchodního poradenství a akvizic řeší naše společnost těmto partnerům obrat ve výši cca 4 mld. Kč ročně.

 

Podílové vlastnictví BNG Group a.s. :

BNG Investment s.r.o.            100%

AGENTURA - TERNO s.r.o.    90%

  Cenylevne.cz, s.r.o.                 24,5%

VegUp s.r.o.                             10%

JAPAVO, spol.s.r.o.                   10%

BNG Group a.s.
Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

IČO: 24846643
DIČ: CZ24846643

© 2016 Všechna práva vyhrazena, Vytvořil Fastest

Marketing Foods Products Invesment