• LinkedIn - Gray Circle
  • BNG Facebook
  • BNG - english

O BNG

Společnost založil v roce 2011 Marek Gomola, spolu se dvěma partnery. Záměrem bylo poskytovat služby v oblasti obchodu a správy majetku.

 

V roce 2016 společnost změnila právní formu na akciovou společnost a nastala též změna ve vlastnické struktuře, kdy se stal majoritním vlastníkem Marek Gomola. Od té doby byla pro obchodní partnery rozšířena činnost o právní, investiční, účetní služby a služby finančního poradenství a rozrostli jsme se na 9 subjektů z odvětví potravinářské výroby, marketingu, distribuce, speciální ochranné dezinfekce a deratizace a výstavby sportovního centra.

BNG postupně majetkově vstupuje do pečlivě vybraných společností a tím investičně rozšiřuje skupinu BNG Group a.s. Svým klientům pomáhá s hledáním nových obchodních příležitostí s možností expanze a nastavuje tak strategické propojení a synergii mezi obchodními partnery. V BNG ctí otevřenou vlastnickou strukturu. To samé platí i u společností, do kterých BNG podílově vstupuje.

Podílové vlastnictví BNG Group a.s.

​Zajímavosti:

  • Jedna ze společností BNG Group a.s. je společnost BNG DDD s.r.o. (bývala Agentura Terno s.r.o.). Působí na trhu od roku 1994, tedy více než 25 let. Během těchto let získala zakázky například pro Pražský hrad, Chrám svatého Víta, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Statutární město Brno, Městskou nemocnici v Ostravě nebo Fumigace kůrovce v rámci ochrany dřevin.

  • Svým klientům pomáhá BNG obchodně růst nejen v rámci ČR a SR, ale také ve Spojených arabských emirátech, Číně, Vietnamu, Srbsku nebo nově v rámci spolupráce s obchodními komorami v Německu a Rakousku. Nově se BNG zaměřila také na pomoc v rámci Ruska.

  • BNG je třetím rokem partnerem spolku ALSA. Jde o organizaci, sdružující pacienty trpící amyotrofickou laterární sklerózou a profesionály zabývající se touto nemocí.

  • BNG nevyužívá žádných dotačních programů.

Sídlo společnosti

 

BNG Group a.s.

Politických vězňů 912/10
110 00 Praha 1

email: info@bng.cz

recepce: +420 123 456 789

© 2019 BNG Group

IČO: 24846643, DIČ: CZ24846643

Městský soud v Praze, spisová značka: C 179888

logo_BNG.png